Rüyada Gasilhane Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Gasilhane Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyayı gören kişi cefakar olduğu kadar olgun birisidir. Rüyada gasilhane görmek rüya sahibinin yardımı seven biri olduğunu gösterir. Paylaşımcı ve asil bir yüreği vardır. Rüya sahibi çok insan ve hayvanın hayatını kurtaracak ve hayırlar alacaktır. Çevresi tarafından takdir edilen rüya sahibini herkes seviyor.

Rüyada Ölü Yıkanan Yer Görmek

Ölü yıkanan yer görmek aynı şekilde rüyada gasilhane görmek ile tabir edilir. Kişinin yüce gönlü vardır ve herkese yardımlar etmektedir. Mutlu, huzurlu ve çevresi tarafından sevilen rüya sahibinin hayatında hep güzel haberler yer alacak. Sayılacak ve yaşamı süresince takdir toplayacak. Rüya sahibinin değerini herkes biliyordur.

Rüyada Ölü Yıkadığını Görmek

Rüyada ölü yıkarsanız o kişiye yardım edeceksinizdir. Tanımadığınız bir kimseyi yıkarsanız hayatınızdaki zorlukları atlatacak ve başarıya kavuşacaksınız. Hayır duaları alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Rüya sahibi herkesle huzur bulan ve barışı seven bir kişidir. Hayatını iyiliklere adamış biri olduğu için çok sevilir.

Rüyada Musalla Taşı Görmek

Rüyada ölü yıkamak ve musalla taşı görmek her zaman hayırdır. Rüya sahibinin özlemi bitecek ve sevdiğine kavuşacaktır. İstediği ve hayal ettiği yaşam onu bekliyor. Bazı rüya tabircileri ise musalla taşını uğursuzluk kabul eder. Rüyayı gören kişinin maddi durumu bozulacak ve aile hayatı karışacaktır. Sevdikleri kendisinden uzaklaşacak ve yalnız bir dönem içinde kendini bulacak. Huzursuzluk ve ağız tadının kaçması olarak yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste