Rüyada Fındık Toplamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Fındık Toplamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada fındık toplamak çoğu kez gerçek hayattan bilindiği gibi tabir edilir. Fındık, ağacından çok büyük zorlukla toplanan bir yemiştir ve güçlükle elde edilen ticari maldır. Rüyada fındık topladığını gören kişi de güç bir mücadele ile rızkını çıkaracak olan kişidir. Fındık toplayarak yediğini gören insanların eline güçlükle mal veya para geçer.

Rüyada fındık toplamak; iyi ve olumlu ifadeler ile anılan yorumlara da konu olur. Rüyada toplanan fındık; itibar ve haysiyetin artmasına, hakkında iyi şeyler söyleniyor olduğuna, sevilen, aranılan bir insan olmaya işaret eder. Bazı yorumlara göre de zengin, eli açık, mütevazı ve hayır işlerine kendisini adamış kimse ile tabir edilir.

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmenin İslami ve modern rüya yorumcularına göre birçok yorumu olabilir. Doğru bir rüya tespitinde bulunabilmek için tek bir nesnenin anlamı çoğu zaman yeterli olmayabilir, diğer nesne anlamlarına bakılıp birleştirilmesi gerekir.

  • Rüyada fındık görmek çoğu tabire göre; kısmet, bereket, taze fındık umut ve hayallerin gerçekleşmesidir.
  • Rüyada fındık görmek ve her çeşit sert kabuklu yemiş görmek; bazı tabirlerde üzüntü ve ızdıraba yorulur.
  • Rüyada çürük veya acı fındık yediğini gören kimse; bir üstünden azar işitir veya haram mal yer, tatlı bir fındık yiyen kişi ise haram olmayan mal sahibi olur.
  • Rüyada fındık görmek, bazen de rüya sahibinin bulunduğu şehirde nüfuzlarının kırılmasına aile ve malın yok olmasına tabir edilir.

Rüyada Yerden Fındık Toplamak

Rüyada ağacından değil de yere dökülmüş saçılmış fındıkları toplamak; zahmetsizce ve kolaylıkla elde edilecek olan mala ve paraya yorumlanır. Yerden toplanan fındıklar eğer iyi durumda ise bol kazanç ve hayırlı ticaret yapmak olarak yorumlanır, çürümüş ve işe yaramaz halde ise malın mülkün ziyan olacağı veya aile içinde bazı anlaşmazlıkların olacağına işaret sayılır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste