Rüyada Evlat Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Evlat Görmek

evlat

Android Uygulamamızı İndir!

Bir baba rüyasında kız evladını görse, bu onun işlerinin iyi ve yolunda gideceğine işarettir. Bir anne, kız evladını görürse, bu da onun mali sıkıntıya düşeceğine işarettir. Üvey evlat görmek ise, eşler arasında büyük bir sevgi ve muhabbetin meydana geleceğine işaret eder denmiştir.

Bazı yoruma göre ise, rüyada kişi, kendi evlatlarından bi­rini veya bir kaçını görse, bu onun için bolluk ve zenginli­ğe işarettir denmiştir.

Kişinin rüyasında evladının hastalanmış veya vefat etmiş olduğunu görmesi, bu onun evlatlarının uzun ömürlü ve mutlu bir yaşam süreceklerine ve ebeveynine hayırlı bir evlat olacaklarına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında evlatlarının gelip ebeveyninin ellerini öperek hayır dua istediklerini görmek, rüya sahibi kimsenin, ev­latlarına karşı güzel bir gelecek hazırlamış olduğuna işa­ret olarak tabir olunur.

Bazı yorumculara göre ise; rüyada görülen erkek evlat (oğ­lan), düşmana işaret eder. Bu yoruma göre, rüyasında ev­ladının öldüğünü görmek, düşmandan kurtulacağına işa­rettir. Rüyada evladın ölüp sonra da dirildiğini görmek, bir düşmanın ortaya çıkacağına işaret eder denmiştir.

Rüyada evladınızı görmek, zenginliğe, evladın öl­mesi ömrünün uzamasına, dul ise evlenmeye işarettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste