Rüyada Evlat Edinmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Evlat Edinmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada evlat edindiğini gören kişinin zor anlarında ona yardım edecek bir kimsesi olduğu söylenir. Kişinin aynı zamanda gerçek hayatında bir çocuk sahibi olacağı da işaret edilmektedir. Rüyada evlat edinmek maddi ve manevi zorluklar içerisinde yaşayan kişinin gerekli yardımları gördükten sonra durumunu düzelteceği söylenir. Rüyada erkek bir çocuğu evlat edinmek ise yakın zamanda size gelecek olan müjdeli bir habere yorulur. Kız çocuğun evlat edilmesi ise sevindirici olaylara işaret eder.

Rüyada Kendi Çocuğunu Evlat Edinmek

Rüyasında kendi çocuğunu evlat edindiğini gören kişinin çocuğu ile ilgili birtakım sorunlar yaşayacağı söylenir. Rüya bazı kişiler tarafından çocuğun uzak mesafelere gideceği ve orada bir süre boyunca yaşamını sürdüreceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada bir başkasının kendi çocuğunu evlatlık edindiği gören kişiler ise tanımadıkları insanlar ile ortak projeler yürütecek demektir.

Rüyada Evlat Edindiği Çocuğu Görmek

Gerçek hayatta evlat edinilen çocuğu rüyasında gören kişi o çocuğu en iyi koşullarda büyüterek geleceğe hazırlıyor demektir. Rüya bazen umulmadık yerlerden gelecek olan yardıma ve kan bağı olmayan bir kişi ile yaşanacak olan hayırlı bir olaya işaret eder.
Rüyada bir yetimhane içerisine girerek oradaki çocukları ziyaret etmek, rüya sahibi kişinin elinde olan parayı ve malını hayırlı bir şekilde kullanacağına işaret eder. Ayrıca kişinin malı ve mülkünün artacağı bir dönem de yaklaşıyor demektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste