Rüyada Ev Boyamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ev Boyamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada evin boyanması genel olarak hayra yorulur. Rüyada ev boyamak kişinin yeni bir hayata adım atacağına ve hayatında önemli değişiklikler yapacağı işaret etmektedir. Ev boyamak aynı zamanda neşenin ve sevincin göstergesi olarak kabul edilir. Bu rüya sahibi kişinin hayatında mutlu olacağı güzel günler göreceği söylenir.Rüyada yıkık dökük bir evin boyanması ise beklemediğiniz bir anda ümidinizi kestiğiniz bir projede tekrar başarılı olabileceğinizi size söyler. Rüyada evi boyadıktan sonra onu güzelleştiren ve oturulacak hale getiren kişinin ise maneviyat duyguları yükselir.

Rüyada Evi Çeşitli Renklerde Boyamak

Rüyada evini yeşile boyayan kişinin işlediği günahlara tövbe ederek kendisini manevi anlamda besleyeceği işaret edilir. Rüya iç dünyanın büyük bir aydınlanmasına ve ahlaki açıdan güzel yerlere gelinmesine yorumlanır. Evin kırmızı renkte boyanması ise kişinin yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Evi sarı renkli bir boya ile boyamak ise kişinin hastalanacağına delalet eder. Mor boya kazanç, mavi boya ise mutluluk ve sevince işaret eder.

Rüyada Evini Boyayan Kişiyi Görmek

Rüyada ev boyayan bir kişiyi görmek size gelecek olan önemli ve büyük bir yardımı temsil eder. Hayatınızı değiştirebilecek olan bu yardım eğitim, iş ve özel hayatınızda işinize yarayacaktır. Boyacının evinizi boyadığını görmeniz ise maddi açıdan güçlü bir döneme giriş yaptığınızı gösterir. Rüyada görülmekte olan boyacı işinin ehli bir boyacı ise bu sizin gerçek hayatta yetenekli biri olduğunuzu gösterir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste