Rüyada Eşkıya Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eşkıya Görmek

eşkıya

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada eşkıya görmek, bir dava olacağına ve onu kaybedeceğinize, eşkıyayı öldürmek düşmanlarınızı yeneceğinize işarettir.

Bir kimsenin rüyada yolunun eşkıyalar ta­rafından kesildiğini görmesi, elindeki malın zayi olacağına ve bu yüzden sıkıntıya düşece­ğine işârettir. Rüyasında bir eşkıya tarafından yolunun kesilmiş ol­duğunu görmek, zarara, elindeki malını kaybedeceğine işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında bir eşkıya tarafından soyulup malının elinden alındığını görmek, bir belaya uğrayacağına veya akraba­sından bir kimsenin bir musibete uğrayacağına işarettir .

Rüyasında kendisini eşkıya olmuş ve birilerinin yolunu kestiğini ve elinden mallarını aldığını görmek, rüya sahi­binin malını gasp ettiği kişiden zarar göreceğine işarettir.

Bazı yoruma göre ise, rüyada eşkıya görmek, üzüntüye, keder ve sıkıntıya işaret eder. Çünkü eşkıya yolunu kestiği kişinin elinde nesi var, nesi yok her şeyini zorla alır ve ki­şiyi sıkıntıya sokar. Bu cihetle kişinin rüyada soyulduğunu görmesi, elindeki malını kaybedeceğine ve sıkıntıya düşe­ceğine işarettir denmiştir.

Rüyada yol kesici eşkıya görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıya işâret eder. Çünkü eşkıya insanın elinde olanı zorla alır.

Rüyada kendisini eşkıya olarak dağa çıktı­ğını ve yol kestiğini görürse, hastalık ile tabir olunur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste