Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • E >
  • Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada eski sevgiliyle evlenilmesi yaşamakta olduğunuz ilişkideki ya da evliliğinizdeki sıkıntılar işaret etmektedir. Kişinin yaşadığı duygusal boşluğu da ifade eden bu rüya mutlu olmak için atılan adımlardan sonra kişinin hayal kırıklığı yaşayabileceği şeklinde yorulur. Rüyada eski sevgiliyle evlenmek aynı zamanda kişinin eski ilişkileri içerisinde yaşadığı pişmanlıkları da ifade eder.

Rüyada Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada sevgili ile yapılan evlilik kişinin bilinçaltını ifade eder. Yaşamakta olunan ilişkide sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınız ve sevginiz bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır. Rüyada kendi sevgilisi ile evlendiğini gören ve bekar olan bayan ise sevdiği kişiden müjdeli ve hayırlı bir haber alacak demektir.

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlenmiş olduğunu görmek hayırlı ve yeni olacak olan başlangıçların bir habercisidir. İş ve aşk hayatınızda yapmak üzere olduğunuz değişiklikler de bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır. Hayalinizi kaybettiğiniz umutsuz hissetmeye başladığınız anlarda yeni ve hayırlı olaylar meydana gelecektir.

Rüyada Sevgili ile Nişanlanmak

Sevilen kişi ile kendi rüyanızda nişanlandığınızı görüyorsanız çok sevineceğiniz birtakım haberler alacaksınız demektir. Rüyada sevgili ile nişanlandığını gören bayanın yeni insanlar ile tanışacağı ve kendisine yeni bir çevre yapacağı da söylenmektedir. Bu rüyayı gören kişi erkek ise sıkıntı ve üzüntü verici olayların yakın zamanda yaşanacağına işaret etmektedir. Ancak bu sıkıntılar ve üzüntüler kısa süreli olacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste