Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • E >
  • Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyi öptüğünü gören kimse, yakın zamanda hiç ummadığı bir yerden mutlu edici bir haber alacağına, zorluk çekmeden para kazanacağına ve eski bir hatırasını hatırlatacak bir seyahate çıkacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisini öpmek aynı zamanda derin bir üzüntü yaşayacağına ve bunu kimseyle paylaşamayacağına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yanağından Öpmek:

Rüyada eski sevgiliyi yanağından öpmek, yakın bir zamanda eski bir dostu ile iş ortaklığı kuracağına, aile ilişkilerinin düzeleceğine, kazancın artacağına işaret eder.

Rüya gören kişi eğer eski sevgilisini zorla yanağından öpüyorsa yakın zamanda bir düşmanından zarar göreceğine, maddi sıkıntılar yaşayacağına ve büyük bir konuda kararsız kalacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dudağından Öpmek:

Rüyada eski sevgiliyi rızasıyla dudağından öpmek, bereketli bir döneme girileceğine, Uzaklardan güzel bir haber alınacağına ve şansının döneceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumlarına göre ise eski sevgiliyiöpmek, eskisevgilininrüyagörenkişiyeihtiyaçduyduğunaveyardımbeklediğineişareteder.

Rüyada eskisevgiliyizorladudağındanöpmeksosyalçevredeyalnızlığasürükleneceğineveyakınçevredenbüyükbirihaneteuğrayacağınaişareteder.

Rüyada EskiSevgiliyiÖperkenAğlamak:

Rüyada eskisevgiliniöperkenağladığınıgörenkişiyakınzamandabüyüksıkıntılardankurtulacağına, karşısınabüyükfırsatlarınçıkacağınaveevlilikteklifialacağınaişareteder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste