Rüyada Eski Sevgili Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Böyle bir rüya tabir edilirken önemli olan birkaç nokta vardır. Rüya sahibinin gerçek hayatta sevgilisi varsa bu ilişkisinin biteceği tabir edilir. Ancak hayatında birisi yok ise mutlu bir aşkın başlayacağını müjdeler. Rüyada eski sevgili görmek rüyanın bütününe göre bazen hayırlı bir evliliğe delalet olurken, evli bir kimsenin eski sevgilisini görmesi de problemlere delalet olur.

Rüyada Eski Sevgili ile Barıştığını Görmek

Rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören kimsenin çok zor gerçekleşebilecek bir hayalini ya da projesini hayata geçirmesine delalettir. Aynı zamanda durgun ve sıkılgan bir süreçten geçen rüya sahibinin mutlu olacağı yeni bir döneme gireceği, hayalini kurduğu bazı mülklere sahip olabileceği alamet olmuştur.

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada erkek arkadaş görmenin yorumu nasıl görüldüğüne bağlı olarak değişir. Mesela rüyanızda erkek arkadaşınız olan kişiyi gerçek hayatınızda tanımıyorsanız, arkadaş çevrenizdeki bir kişi ile olan ilişkinizin ilerleyeceğine ve daha ciddi, seviyeli bir iletişime sahip olacağınızı işaret eder ya da rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü gördüyseniz, eskiden değerli kabul ettiğiniz bir isteğin ya da bir kişinin sizin gözünüzden düşmesine delalettir.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyasında sevgilisinin annesini gören kimsenin, sevgilisi ile aralarındaki ilişkinin gün be gün daha güzel olacağı ve evliliğe giden yola baş koydukları kişiye müjdelenir. Bir başka tabire göre ise aileler ile tanışarak ilişkinin adının konulması adına yüzük takmak gibi bir olayın gerçekleşeceği alamet olur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Özlem

    2 yıllık bi ilişkim var ciddi düşünüyoruz ikimizin ailesi de biliyor ama bazı nedenler den ötürü ayrıldık. Ben ne zaman ondan ayrı durmak mesafe koymak istesem ruyama giriyor normal de onu rüyam da görmem. Dün bi dua etmiştim Allahım hayirlisini nasip et nasibim olmayan biriyle beni kavga ettirme diye bana yol göster dedim ruyama girdi. Rüyam da evimize geliyordu ailemin evine annemlerle konuşuyordu ikna etmeye çalışıyordu mutluydu yüzü gülüyordu sonra bana sarıldığını gördüm bu rüyanın anlamı nedir sizce ?

  2. Tuba yilmaz

    Eski erkek arkadaşla konuşmak

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste