Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • E >
  • Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyasında eşiyle ilişkiye gördüğünü gören kişi erkek tarafı ise devlet makamlarında üst bir yönetici konumuna terfi edebilir. Kocası ile ilişki içerisine girdiğini gören kadın olduğu zaman ise zor günlerin geleceği ancak ufak bir çaba gösterildiği takdirde bugünlerin geçeceği şeklinde yorumlar yapılır. Rüyasında düşmanı ile ilişkiye girdiğini gören kişiler ise, gerçek hayatta kendisine düşmanlık besleyen insanlardan korunur. Rüyada eşiyle ilişkiye girmek aynı zamanda çevreden gelebilecek zararların da azalmasına işaret eder.

Rüyada Tanıdığı Biri ile Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanızda tanıdığınız bir insan ile cinsel ilişkiye girdiyseniz hayatınıza yeni insanlar girecek demektir. Rüyanızda ilişki içerisinde olduğunuz kişiyi tanımıyorsanız sosyal çevrenizdeki saygınlığın zarar görebileceği de söylenebilir. Rüyada ilişkiye girdiğiniz kişi hayat kadınıysa sahip olduğunuz mal ve mülkleri legal olmayan yollar ile elde edeceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyanızda eşinizi başka bir insan ile cinsel ilişkiye girerken gördüyseniz aile içerisindeki huzursuzluğa işaret ediliyor demektir. Bu sıkıntıların üzerine gitmeniz gerektiğine yorulur. Eşler arasındaki yanlış anlaşılmaların artacağı da bu rüyanın diğer olumsuz yorumları arasında yer almaktadır. Yerine getirmeniz gereken ancak bir türlü yerine getirmediğiniz sorumluluklarınıza yoğunlaşmanız gerektiği de rivayet edilir. Düşünce kalıplarınızı bir kenara bırakarak kendinize yoğunlaşmalı ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirerek eşiniz ile aranızdaki sorunları bir an önce düzeltmelisiniz.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Ercan

    Karımı kacırdılar 15 milyar icin karımı aldım yanlarında

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste