Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • E >
  • Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek

Hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada en yakın arkadaşını görmek zor ve sıkıntılı zamanlarda, maddi ve manevi büyük bir destekte bulunacak bir dostu işaret eder. Kardeş gibi kabul edilen bir dosta sahip kişi böyle bir rüyayı görüyorsa, rüya dostunun kendisini yanlışlardan sakınarak güzel ahlaklı biri olmasına yardımcı olacak demektir. Talihin, rüya sahibinin yüzüne güleceği, çevresindeki insanların kendisine itibar edeceği kendisine müjdelenmiş olur.

Rüyada Yakın Arkadaşla Seyahat Etmek

Rüyasında yakın arkadaşıyla seyahat ettiğini gören kimsenin, ömrünün sonuna kadar her derdine koşabilecek bir dosta sahip olduğu alamet olmuştur.

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Görmek

Rüyalar yorumlanırken bir bütün olarak düşünülmelidir. Rüya sahibinin karakteri, bulunduğu durum, rüyanın diğer unsurları vb. değişkenler rüyanın tabirini baştan ayağa değiştirebilir. Örneğin; eşinden ayrılmış bir kimse rüyada küs olduğu bir arkadaşını rüyasında görüyorsa, bu rüya eski eşiyle tekrar barışacağı şeklinde tabir edilir. Yaşı geçkin biri görüyorsa, mal varlığına bağlı miras sıkıntıları çekeceğine delalet olur. Bazı durumlarda da küslük taşıdığı insanlar ile tekrar iletişime geçeceğine alamet olur.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Hayra yorulmaz. Rüyada küs olduğunuz birisi ile konuştuğunuzu görüyorsanız eğer kendinizi hoşnut olmayacağınız bir durumun içinde bulabilirsiniz. Bu dönemde insanların özel hayatlarına müdahil olmamanız faydalı olacaktır. İşlerin çığırından çıkabileceği bir dönem olacağından ötürü vicdani muhasebelerle kendinizdeki hataları tespit edebilir ve onları düzeltmeye çalışabilirsiniz.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste