Rüyada Emniyet Kemeri Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Emniyet Kemeri Görmek

Rüyada emniyet kemeri görmek, rüya sahibinin tehlikeli bir durum içerisinde dahi soğukkanlı ve mantıklı davranarak en doğruyu bulacağına işaret eder. Akıl yolu ile hareket etmesi sayesinde sadece kendisinin değil aynı zamanda etrafındakilerinin de hayatını kurtarabileceğine delalettir. Ayrıca böyle bir rüya, rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili de riskli ve önemli kararlar alırken ince eleyip sık dokuyacağı anlamına gelir. Her zaman mantığını ön planda tutan rüya sahibinin aldığı kararlar sonucunda hata yapmadığına düzenini koruduğuna işaret eder.

Emniyet Kemeri Takmak

Kişinin rüyasında emniyet kemeri taktığını görmesi, riskli durumlarla karşılaşacağı ancak bu riskli durumların üstesinde başarı ile geleceğine işaret eder. İş hayatı ile ilgili cesur ama riskli adımlar atarken korkup geri kaçmak yerine doğru stratejilerle riskin üzerine gidip ortadan kaldırmayı bilecektir. Böylece başarıya giden yolda emin adımlarla ilerleyecektir. Ayrıca çevresinde onun iyiliğini istemeyen ve açığını kollayan kişilerin varlığına karşı her zaman tedbirli olacağını gösteren rüya, bu kişinin aklı sayesinde böyle oyunlara gelmeyeceğine delalet eder.

Emniyet Kemerini Çıkartmak

Rüyasında emniyet kemerini çıkaran kişinin, yaşadığı huzurlu ve konforlu hayatın etkisi ile ayaklarının yere basmaması ve bu rahatlık ile hatalar yapmasına işaret eder. Sonunu düşünmeden attığı adımlar yüzünden bir çöküntü sürecine girmesi fakat çevresindeki duyarlı akrabaları ev arkadaşları sayesinde bu süreci kolayca atlatıp eski güzel günlerine döneceğine delalettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste