Rüyada Embriyo Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Embriyo Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında embriyo gören kişi, iş hayatında yapacağı çalışmalar ile çok yüksek yerlere gelecek demektir. Rüyayı gören kişi önceki sıkıntılarından kurtulacak, kendi işini kuracak ve bu işte çok yükselecektir. Rüyada embriyo görmek, rüyayı gören kişinin çok zengin olacağına işarettir.

Rüyada Cenin Görmek

Rüyasında cenin gören kişi, yaşadığı hayattan memnun olmadığına, eski yaşantısını ve arkadaşlarını özlediğine işarettir.

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyasında hamilelik gören kişinin rüyası, kişinin cinsiyetine göre değişkenlik gösterir. Rüyayı gören kişi kadınsa, yakın bir zaman içerisinde sevinçli bir haber alacak demektir. Eğer rüyayı gören kişi erkekse, daha önceden yaşadığı sorunları ve sıkıntıları geride bırakacağına işarettir. Ayrıca hayalini kurduğu şeylere kısa sürede kavuşacak demektir.

Rüyada Rahim Görmek

Rüyada rahim gören kişi, yaşadığı hayatın tek düzeliğinden sıkılmıştır ve çok büyük değişikliklere gidecektir. Rüyayı gören kişi, kendisine uygun hayatı arayacak ve sevdiği işi yapmaya çalışacaktır. Bu arayışının sonunda kişinin öz güveni tekrar yerine gelecek ve sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Doğum Görmek

Rüyasında doğum gören kişi, iş ve aile hayatında sorun yaşıyor demektir. Kişi kısa bir süre sonra bu sorunlarından kurtulacak ve huzurlu bir hayata kavuşacaktır. Ayrıca kişi ailesi ile de arasını düzeltecek ve kendisine rahat edeceği bir düzen kuracaktır.

Rüyada doğum görmek ayrıca kişinin iyi gelişmelerden yana yakın zamanda haberler alacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Stoyanka danailova

    Slm ben yeni tranfer oldum ve aksam tuyamda karnımdan emriyonun dûştünü gördüm ve elime almışım onu kendi kensime diyormuşum düştü hamilelik olmicak diye lütfen bunun ne anlamına geldini bana söylermisiniz

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste