Rüyada Elle Balık Tutmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüya sahibi kendi kısmetini kendi yaratacak ve büyük başarılar kazanacaktır. Rüyada elle balık tutmak özellikle rüya sahibinin çok kısmetli olduğunu gösterir. Çok çalışacak ve iş hayatında büyük başarılar elde edecektir. Bulunduğu makamda yüksek zirveye ulaşacak ve maddi bakımdan zorluk çekmeyecektir. Eliyle balık tutan kişi bayan ise hayırlı bir erkekle evleneceğini gösterir. Tutulan balık eğer ölüyse iş hayatında belirli zorluklar geçireceksiniz.

Rüyada Temiz Suda Balık Elle Balık Tutmak

Rüyada tutulan balık ne kadar büyükse alınacak kısmette o kadar çok olacak. Rüyada elle balık tutmak ferah bir yaşamı simgeler. Su temiz ise yaşamı bolluk içinde geçer. Birden çok balık tutmak ise maddi zorluklar yaşanmayacağını gösterir. Başarılı ticari hayat ve manevi huzuru simgeler. Rüya sahibi kendisi balık tutuyorsa eline toplu bir para geçecektir.

Rüyada Elle Tutulan Balığı Yemek

Rüyada tuttuğunuz balığı yerseniz, dini inançlarınızın güçlü olduğunu gösterir. Manevi duygularınız artacak ve yaşamınız daha olumlu hale gelecek. Kısa bir zaman sonra sizleri büyük bir toplu para bekliyor. Çıkar ilişkisi içermeyen kişiler çevrenizdedir. Balık taze ise rüya sahibi kendi alınteriyle büyük kazanımlar elde edecek. Balığı el ile değil olta ile tutuyorsanız hile yoluyla kazanç sağlayacak bir işe girişeceksiniz. İş hayatında haksız kazançlar içerisinde kendinizi bulacaksınız. Olta ile balık tutmak bir nevi işareti simgeler. Rüyada tuttuğunuz balığı satıyorsanız, alın teriyle kazandığınız paradan çevenize de yardımlarda bulunacaksınız.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. yusuf demir

    Hamile kadının rüyada balık tutmaya çalışmak ne anlama gelir

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste