Rüyada El Yıkamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada El Yıkamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada el yıkamak, hayırlara yorulur. Rüyada el yıkamak şifa ile yorumlanır. Kişinin yakın zamanda mutluluğa yakın olduğuna, hayatında mutsuz ve kötü hissetmesine sebep olacak her şeyden uzaklaşacağına ve hepsinin üstesinden geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya, rüyayı gören kişinin tüm olumsuzluklardan kendini sıyıracağına ve hayatına yeni bir yön vereceğine işaret eder.

Rüyada El Yüz Yıkamak

Rüyada el yüz yıkamak, rüya sahibinin geçmişten gelen yüklerinden kurtulacağına, sevincinin ve mutluluğunun her geçen gün artacağına ve hayatına istediği gibi yön verebileceğine delalet eder.

Rüyada Sabunla El Yıkamak

Rüyada sabunla el yıkamak kişinin bu günlerde şansının artacağına, kısmetinin çoğalacağına ve hayatının hiç olmadığı kadar yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkamak kişinin doğruluk ve dürüstlükten yana olduğuna, helal yolda para kazandığına, art niyet taşımayan, temiz bir kalbi olduğuna delalet eder.

Rüyada Suyla El Yıkamak

Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak rahatlamasını sağlayacak güzelliklerin yakın zamanda karşısına çıkacağına, hayatındaki faydasız kuşkuların kendisini terk edeceğine delalet eder.
Rüyada Sıcak Su ile El Yıkamak
Rüyada sıcak suyla el yıkamak pek hayra yorulmaz. Rüya sahibine gelecek sıkıntı ve mutsuzluklara, karamsar ve kötü günlere delalet eder.

Rüyada Lavaboda El Yıkamak

Rüyada lavaboda ellerini yıkadığını görmek dürüst, saygılı ve onurlu bir kişiliğe işaret eder. Kişinin hayatını boyunca kazandığı ve kazanacağı her paranın helal yoldan olacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste