Rüyada Edebiyat Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Edebiyat Görmek

rüyada edebiyat

Android Uygulamamızı İndir!

Kişinin rüyada edebiyat ile uğraştığını görmesi, rü­yayı görenin, başarılı bir kimse olduğuna ve hassas bir ya­pısının bulunduğuna işaret olarak yorumlanır.

Rüyada edebiyat ile uğraştığınızı görmek, hassasiyete yorumlanır.

Rüyada edebiyat ile uğraştığını, roman, hikaye ya da şiir gibi edebi yazılar yazdığını görmek, duygusal hayatında yeni bir gelişme­nin başlayacağına işârettir.

Bir kimsenin uyku halinde kendisinin bir şiir yazdığını görmesi, onun hassas ve ince ruhlu bir kimse olduğuna, başka birinin rüya sahibine bir şiir okuduğunu görmek, rüya sahibinin o şiir okuyan kimseye karşı saygıyla bağla­nacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyada bir başkasının şiir okuduğunu gör­mek, evlilik veya dostluk ya da sevindirici bir habere işâret eder. Rüyada şiir yazdığınızı görmek, ince ruhlu biri olduğunuza; bir başkasının yazdığı şiiri size okuduğunu görmek, o kişiye karşı olan bağlılığınıza; aksi cinsten birinin şiir okuduğu­nu görmek, evlilik veya dostlukla tabir edilir.

Bir kimsenin rüyada ebebî bir eseri okudu­ğunu veya şiir yazdığını görmesi, ince ruh ve temiz kalbe işâret eder.

Rüyada roman yazdığınızı veya bir roman okuduğunuzu görmek, biriyle tanışıp evlene­ceğinize veya onunla yakın bir akrabalık kura­cağınıza işâret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

E

E harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste