Rüyada Dudaktan Öpüşmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada dudaktan öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişi ve öpüştüğü kişinin kim olduğuna göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlilik yağacağına, evli kimsenin tanımadığı kimseyi dudaktan öpmesi günaha girmeye ve aile arasında huzursuzlukların yaşanacak olmasına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüyada dudaktan öpüştüğünü görmek kısa süreli gönül ilişkilerine delalet eder.

Rüyada Kocası ile Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Rüyada kocası ile dudaktan öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile arasında olan sorunların kısa zamanda geçeceğine, sevgi ve saygının artacağına, aile bağının kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Dudağından Öptüğünü Görmek

Rüyada arkadaşını dudağından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişi erkek ise ve kız arkadaşının dudağından öptüğünü görmüş ise hiç tahmin etmediği bir kişiye karşı yakınlık duyacağına ve bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Bir kızın erkek arkadaşını dudağından öptüğünü görmesi ise rüyayı gören kişinin yaşayacağı kafa karışıklına delalet eder.

Rüyada Bir Kadını Dudağından Öptüğünü Görmek

Rüyada bir kadını dudağından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişi evli bir erkek ise eşi ile arasında yaşanacak olan sorunlara delalet eder, rüyayı gören kişinin sosyal hayatta düşkün olup evine gereken özeni göstermeyeceğine delalet eder. Bekâr bir erkek rüyasında bir kadını dudaktan öptüğünü görmüş ise yakın zamanda güzel fakat kısa bir ilişki yaşayacağına ve bu ilişkinin etkisinden uzun yıllar geçse de kurtulamayacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste