Rüyada Donmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Donmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada donduğunu gören kişinin yaşayacağı aile içi bir kavgada arada kalan kişi olacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Kişinin vermiş olduğu bir söz sebebiyle elinin kolunun bağlanabileceği de yorumlar arasında yer almaktadır. Rüyada donmak rüya sahibi kişinin düzenini kurabilmek için yeterli maddi imkana sahip olmadığı şeklinde de yorumlanır.
Rüya tabiri yapan birtakım kişilere göre bu rüya parasal anlamda ve aile içerisindeki duygusal olaylarda yaşanacak sıkıntıları ve tatsız durumları işaret etmektedir. Manevi bir uyanış anlamına da gelen bu rüya kişinin sorunlarını çözebilmek için kendisiyle yüzleşmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Şok Geçirip Donmak

Rüyada şok geçirerek donmak çok fazla hayra yorulmaz. Gelecek olan günlerin kişinin hayrına olmayacağı söylenir. Yakın bir zaman içerisinde yapılmış olan planların bozulacağını da işaret eder. Büyük endişeler ve korkular yaşayacak olan kişinin karşılaşacağı olaylardan sonra giderek içine kapanacağı söylenir.
Özel ilişkilerinde ve aile ilişkilerinde adaletsizlikler ile mücadele etmek zorunda kalacak olan kişinin sevdiği bir insanın kendisine yapacağı saygısızlık sebebiyle büyük bir sıkıntı içerisine girecektir.

Rüyada Soğuktan Donmak

Evli olan kişiler bu rüyayı gördükleri zaman aralarında büyük bir soğukluk yaşanacağı söylenir. Sorunları ile yüzleşmekten çekinen çiftlerin evliliklerinde uzun bir dönem sıkıntılar olacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Soğuktan donmakta olduğunu gören kişinin karşısında herhangi bir dostu veya arkadaşı var ise o kişiden alınacak bir desteğe de işaret edilmektedir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste