Rüyada Doğuramamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Doğuramamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında doğuramadığını gören kişinin gerçek hayatında bazı sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlardan dolayı büyük sıkıntılar yaşayacağı söylenir. Kendisini üzen olaylar karşısında ufak tefek sıkıntılar yaşayacağı söylenen kişinin yakın bir zaman içerisinde çevresinden zarar görebileceği şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada doğuramamak kişinin birtakım aksilikler yaşayacağına ve sevdikleri tarafından ihanete uğrayacağına da yorulur.

Rüyada Çocuğu Doğuramamak

Rüya sahibi kişinin iş ve aile hayatında son derece zorlayıcı ve sıkıntılı anlar yaşayacağına yorulur. Sevdikleri ile sorunlar yaşayacağı ve büyük rahatsızlıklar ile mücadele edeceği, rahatsızlıklarından dolayı maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Hamile Olup Doğuramamak

Bu rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı bir kısmet geleceği ancak kişinin bu kısmeti değerlendiremeyeceği söylenir. Kişinin eline geçecek olan birtakım işlerde zarara uğrayacağı ve yarattığı projelerini izleyen kötü niyetli kişiler tarafından kötüleneceği söylenir. Kişinin istemediği ortamlarda zorla bulunacağı ve bu ortamlarda hayal kırıklığı yaşayacağı da rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Bebeği Doğuramamak

Rüyasında bebeği bir türlü doğuramadığını gören kişinin iş hayatında yaptığı başarılı işlerden bir türlü istediği verimi alamadığı işaret edilir. Kişi bu sebepten dolayı kendisini uzun süre boyunca depresif ve stresli hissetmeye başlayacak demektir. Elindeki tüm imkanları kullanan kişinin zamanının boşa harcanacağı ve yapmak istediklerini bir türlü hayata geçiremeyeceği de rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste