Rüyada Diş Doktoru Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada diş doktoru görmek, rüya sahibinin içinde bulunacağı maddi zorluklara yorulur. Kişinin yaptığı sorumsuz ya da faydasız harcamalar sebebiyle dara düşeceği, işin içinden çıkamayacağı bu nedenle lüks harcamalarını bir süre ertelemesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Diş Doktoru Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin dişçi olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında çıkacak bir takım problemler olacağına işaret eder. Kişinin çok şanssız bir döneme gireceğine, bu süreçte çok mutsuz olacağına, maddi kazancında azalmalar olacağına delalet eder.

Rüyada Diş Hekimi Görmek

Rüyada diş hekimi görmek yokluğa, azlığa, kıtlığa delalet eder. Rüya sahibinin yanlış yatırımlar yapacağı ya da yapmış olduğu yatırımların olumlu sonuçlar doğurmayacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin maddi bakımdan karşılaşacağı sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek hayra yorulmaz. Tatsızlık, mutsuzluk, hüzün gibi manalara gelir. Rüya sahibinin bir süre keyifsiz olacağı hatta işinden uzak kalmasını gerektirecek sorunlar çıkacağına delalet eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek güzel işlere, kişinin hayatında sürekli artacak bolluğa, berekete, eve gelecek rızka delalet eder. Ayrıca rüyada diş çektirmek rüya sahibinin yaptığı veya yapacağı yatırımlarda başarılar elde edeceği, iyi bir noktaya geleceği, işlerindeki karın yüzde yüz artacağı ve arkasının da geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Diş Fırçaladığını Görmek

Rüyada diş fırçaladığını görmek rüya sahibinin akrabalarından veya yakın bir arkadaşından alacağı yardım şeklinde yorumlanır. Bu rüya genellikle hayra yorulmaz. Bazı alimlere göre bu rüya mekruh olan bir şeyin ortaya çıkacağı manasına gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste