Rüyada Diş Çıktığını Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • D >
  • Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Rüyasında diş çıktığını gören kişinin büyük bir sevinç yaşayacağı ve mutlu olacağı kabul edilir. Rüya gören kişi için şanslı ve kısmetli bir dönem yolda demektir. Bu kişi çevresinde yer alan iyi niyetli olan kişilerden ve akrabalarından büyük bir destek alacak demektir. Yaşadığı sıkıntıları alacağı destek sayesinde atlatacağı şeklinde yorumlar yapılan bu rüya aynı zamanda kötü olayların biteceğinin işaretidir. Rüyada diş çıktığını görmek kısa zamanda şifa ve mutluluk anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Diş Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin yeni bir dişinin çıktığını görmesi kısa zamanda iyilikler ile karşılaşacağına, sevdiklerinden ve arkadaşlarından büyük bir ilgi göreceğine yorulur. Ruhsal olarak büyük bir sıkıntı yaşayan rüya sahipleri bu rüyayı gördükten sonra kısa süre içerisinde sıkıntılarından arınırlar.

Rüyada Bebekte Diş Çıktığını Görmek

Rüyasında bir bebeğin yeni bir diş çıkarttığını gören kimse, kısa sürede muradına erecek demektir. Yakın bir süre içerisinde hayallerine yaklaşacak ve onları gerçekleştirecek olan kişilerin hedefleri gerçekçidir.

Rüyada Çürük Diş Çıktığını Görmek

Rüyada çürük diş çıktığının görülmesi hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çürük diş çıktığının görülmesi genel olarak üzüntü, sıkıntı, zorluk ve engellere işaret eder. Aksiliklerin artacağı dönemlerin yolda olduğu ve başarısızlıkların artacağı bir döneme rivayet edilir. Kişi bu tür dönemlerde sorumluluklarını tekrar gözden geçirmeli ve daha dikkatli adımlar atarak ilerlemelidir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste