Rüyada Derisini Yüzmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Derisini Yüzmek

deri yüzmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında kendi derisini yüzdüğünü ve derisinin başkası tarafından yüzüldüğünü gören kimsenin, malı elinden alınır veya malından ayrılır şeklinde tabir olunur. Deri yüzmekle ilgili rüyalar pek iyiye yo­rumlanmaz. Rüyasında kendi bacaklarının derisini yüzdüğünü gören kişiye, bir hayır isabet eder veya rüyayı gören kişi, bir ka­dınla evlenir. Evlendiği kadın da kendi malını o kişiye (ko­casına) bağışlar şeklinde yorumlanır.

Hasta olan bir kimsenin, rüyasında deri yüzme ve yüzül­me rüyasını görmesi, onun ölümüne ve dünyadan ayrıla­cağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir başkasının derisinin yüzülmüş olduğunu görmek, malının elden gitmesine işârettir.

Rüyada sağ elinin derisini yüzmek, erkek kardeşin; sol elinin derisini yüzmek de kız kardeşin malını gasb etmeğe işârettir.

Bir hayvanın derisini yüzdüğünü görmek insanların işlerini yoluna koymaya, doğru hareket etmeye ve düzenli yaşamaya işâret eder.

Bazı yorumcular rüyada kendi derisini yüzdüğünü veya yüzüldüğünü gören kimsenin malından ayrılacağını ve malının elinden çıkacağını söylerler. Eğer bu rüyayı gören hasta ise, onun ölümüne ve dünyadan ayrılacağına yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste