Rüyada Dereotu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Dereotu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada dereotu görmek; İslami tabirlere göre gelecekte başa gelmesi muhtemel bir olayı sezmeye işaret sayılır. Kişi için önem arz eden konularda sezgi yeteneği öne çıkacak ve kişinin kazanımlarına sebep olacaktır. Bir başka tabire göre rüyada görülen dereotu; emek sarf edilen kazanca, çok hızlı şekilde artacak zenginliğe yorumlanır.

Rüyada dereotu görmek hastalıklarda şifaya da işaret eder. Dereotu sağlık ve bereket sembolüdür. Rüyasında dereotu gören kişiye, sağlığına bir miktar dikkat etmesi gerektiği hususunda işaret edilen rüyadır. Hanede uzun süredir devam eden bir hastalık sahibi kişi var ise kısa sürede iyileşecek, normal sağlığını kazanacaktır.

Rüyada Dereotu Yemek

Rüyada dereotu yemek, afiyete ve uzun bir hayata işarettir. Toplu halde yenen bir yemekte dereotu olduğunun görülmesi, başkalarına da fayda sağlayacak hayırlı işlere girişileceğine, bu ortaklıktan nemalanan insanlar tarafından da duacı olunmaya, sevap kazanmaya yorumlanır. Kurumuş dereotu görmek; kısa dönemli hastalığa yorulur.

Rüyada Dereotu Satmak

Rüyada dereotu satmak başkaları ve kendi için hayırlı çalışmalar içinde bulunmaya tabir edilir. Rüyada satıldığı görülen dereotu taze ve yeşil ise yapılan iş de iyi sonuçlar vardır. Tersi biçimde sarı veya kurumuş ise sağlıkta ve neşede keyifsizliğe işaret sayılır. Bazı durumlarda ise yapılacak işten kar edilemeyeceğine hatta zarara uğranılacağına da tabir edilir.

Rüyada Dereotu Toplamak

Rüyasında bir bahçeden dereotu topladığını gören kişi şifa arayışına çıkacaktır. Kendisinin veya sağlığı bozulan bir yakınının iyileşmesi için bir süre tedavi görüleceğine fakat hızlıca iyi olunacağına yorumlanır. Rüyada dereotu ekmek veya rüyada dereotu dikmek de iyileşmesi an meselesi olan bir hastaya yorulur.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste