Rüyada Derede Yüzmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Derede Yüzmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada derede yüzmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri ona sıkıntı veren şeylerden kurtulmak için çaba harcadığına ve bu çabalarının sonucunda da istediği şeylere kavuşacağına delalet eder. Rüyada derede yüzülen su az ve sığ ise rüyayı gören kişinin yapacağı işler sonucunda umduğu geliri elde edemeyeceğine daha az bir kazanç ile işlerini yapacağına delalet eder. Yüzülen su çok ise rüyayı gören kişinin umduğundan çok daha fazla bir kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Temiz Bir Derede Yüzdüğünü Görmek

Rüyada temiz bir derede yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının açıldığına ve her daim açık olacağına, bolluk, bereketin daim olacağına rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişi bekar ise iyi huylu bir kişi ile izdivaç kuracağına da delalet eder.

Rüyada Kirli Bir Derede Yüzdüğü Görmek

Rüyada kirli bir derece yüzdüğünü gören kişinin ise dost sandığı kişilerin arkasından konuştuğuna, dedikodusunun hep arkadaşı sandığı kişiler tarafından çıkarıldığına delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise eşi ile kavga etmeye bekar ise kötü niyetli insan ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzdüğünü görmek ise rüyayı gören kişinin geçmişindeki hatalardan ve de günahlardan dolayı pişmanlığına delalet edip bu hataları ve günahları temizleyebilmek için elinden geleni yaptığına ya da yapacağına, tövbe etmeye delalettir.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünü gören kişi hayal kısırlığı yaşar ve umutsuzluğa düşer şeklinde yorumlanıyor.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste