Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • D >
  • Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu hissetmek, oldukça büyük anlamlar içeren bir rüya olup, en basit haliyle kişinin yaşamında gerçekten deprem etkisi yaratacak olaylar olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin yaşamında oldukça büyük değişiklikler olur ve köklü anlamda yaşamında değişiklikler zuhur eder.

Bu rüyayı gören kişi hayatında köklü değişiklikler yapma kararı alır ve bunu çevresindeki yakınları ile paylaşıp, yakınlarının da yapacağı bu köklü değişikliklere desteğini alır. Eğer yaptığı bu değişiklikler doğru atılan olumlar olursa ve önceden çok doğru bir biçimde planlanır ise kişinin hayrına sonuçlanır. Bu rüyayı gören kişi ayrıca beklenmedik durumlar ile karşılaşabilir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Eğer kişi rüyasında deprem olduğunu görür ise o zaman kişinin yaşamında büyük değişiklikler söz konusudur. Bunun yanında bu rüya hem pozitif, hem de negatif anlamlar içeren bir rüya olarak farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Eğer kişinin rüyasında deprem olur ama depremden sağ çıkar ise o zaman kişinin yaşamında köklü değişimler yaşanır. Bunun yanında deprem olur ve kendisi depremde bir biçimde zarar görür ise o zaman kişinin yaşamında acılar zuhur edebilir. Olumsuz anlam olarak ise ölüm, ayrılık,mal kaybı gibi durumlara da işaret eder.

Rüyada Depremde Göçük Altında Kalmak

Rüyada depremde göçük altında kalmak, sağlık sorunu yaşanabileceğine, başına bir kaza gelebileceğine, büyük problemler olabileceğine işaret eder. Maddi ve manevi anlamda olumsuzluklar içeren bir rüyadır. Hayra yorumlanmaz.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste