Rüyada Darbe Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Darbe Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada darbe görmek oldukça olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır ve hayra yorumlanmaz. Hiçbir anlamda olumlu bir içeriği yoktur. Bu rüyayı gören her anlamda ciddi bir hayal kırıklığı yaşar. Gerçek yaşamda ciddi yanılgılar içinde olur. Çevresinde güvenilir insan bulunmaz. Bulunduğu ortamlarda sürekli kötülükler olur. Beklemediği insanlardan büyük kötülükler görür ve ciddi anlamda hayal kırıklıkları yaşar. Kafasını kurcalayan bir sorun yüzünden sinir ve stres yaşar, gerginlikleri bitip tükenmez. Çevresinde yalan, dolan ile iş yapanlar yüzünden parasal sıkıntı çeker ve maddi kayıplara uğrar. Bu rüya aslında uyarıcı niteliği olan bir rüyadır ve aslında kişinin adımlarını doğru atmasını, kendisine ve çevresindekilere dikkat etmesi ve çevresinde onun mutsuzluğunu, hasedini isteyen insanların olduğuna dair bir işarettir.

Rüyada Darbe Yapıldığını Görmek

Rüyada darbe yapıldığını görmek de olumsuz anlamı olan bir rüyadır. Eğer kişi rüyasında darbe yapıldığını görürse bu en basit ifadesiyle intihal anlamına gelir. Yani bu tam olarak şu demektir: Kişinin bir anda hayatında olumsuzluklar olacağı, maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşayacağı, aile içinde bir takım farklı boyutlarda sorunların yaşanacağına dalalet eder.  Eğer kişi bir yatırım yaptı ise bu yatırımları heba olur ve kişi uzun bir süre mutsuzluk yaşar.

Rüyada Kafaya Darbe Almak

Kişi eğer rüyasında kafasına darbe aldığını görürse o zaman kişinin başına hiç ummadığı anda olumsuz şeylerin geleceğini gösterir. Bütün planları altüst olur ve kötü bir deneyim geçirir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Hasan Beyhan

    Rüyamda bir geziye cıkacaktık. Arabayı durduruyorduk iniyorduk. Bir anda polisler herkesi taramaya baslıyordu, kaçıyorduk bizde. Sonra önceden cok aşık oldgum kızı görüyordum, yanında da bir bebek vardı ona yardım ediyordum. Bebegi kucagıma alıyordum ve kacmaya baslıyorduk. Sürekli sıkılıyordular sonra askeriyenin önünden geciyorduk bebek yürüyordu sıkmaya baslıyordular cocugu tekrar kucagıma alıp koşmaya baslıyordum. Bebek aglıyordu ve yaralanacagndan cok korkuyordm kontrol ediyordm yralanmamış. Sonra eski sevdiğim bebegin boynundan ameliyatlı oldugunu söylüyordu bakıyordm bi şey yok pansuman var ama yaralı degil yagmur yagıyordu. Araba duruyordu beni ve bebegi alıyordu sevdiğimi almıyordu bende tekrar onu almadı diye arabadan inip onla gidiyordum. Sonra bi anda sevdiğim gidiyordu ben bebegi nereye götürecegimi biliyordum. Yola koyuluyordum yolda askerleri görüyordum sabah olmuştu ortalık durulmştu. Ama ben korkudan baska yoldan gidiyordm onlar fark etmeden. Bi camiden ordam geciyordum ucuruma geliyordum cok dik ve kaygan bir yokuş ve kayıyordum asagı cocukta kucagımda uyuyordu o hiç uyanmadan asagı iniyordum sonra tekrar bir caminin oraya geliyordum imamla konusuyordum cıkıp gidiyordum bebegin mahallesine sonra uyandım.

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste