Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • C >
  • Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek

Rüyada çocuğu olduğunu görmek iyi haber olarak yorumlanmaktadır. Rüyada çocuğun olduğunu görmek aynı zamanda maddi ve manevi anlamda gelecek olan rahatlığa ve yükselişe de işaret etmektedir. Arzu edilen ve uzun süredir planlanan evliliğin yapılacağı da bu rüyanın tabirleri arasındadır. Yeni doğmuş bir bebek sahibi olmak zorluklar ile dolu bir süreç yaşadıktan sonra rahat bir sürece geçiş yapılacağına yorumlanır. Rüyada sahip olunan çocuğun erkek olması mutlu ve umut dolu haberlere yorulurken, kız çocuk olması tam tersi şekilde yorumlanır.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Erkek Çocuğunun Olduğunu Görmesi

Çocuğunuz ve evliliğiniz olmadığı halde erkek bir çocuk sahibi olduğunuzu görürseniz büyük kazançlar elde edeceğiniz şeklinde bu rüya yorumlanmaktadır. Güven içerisinde huzurlu bir hayat da bu rüyanın tabirleri arasında yer almaktadır. Yakın çevrenizde yer alan yaşlı insanların size destek vereceği ve sevdiğiniz kişiler ile bir araya geleceğiniz şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir.

Rüyada Evlenmeden Çocuk Sahibi Olduğunu Görmek

Rüyanızda bekar olduğunuz halde bir çocuk sahibi olduğunuzu görüyorsanız gerçek hayatınızda vicdanlı, vefalı ve hayırlı çocukların sahibi olacaksınız demektir. Ayrıca sahip olduğunuz tüm mallar da helal sayılmaktadır. Dostluklarınız da rüyada evlenmeden çocuk sahibi olduğunuzu görüyorsanız uzun süreli olacak demektir. Bir diğer tabir ise endişe verici durumların yalnızca sağlık konusunda yaşanacağıdır. Bu tür rüyalar rüya sahibi kişinin ufak tefek sağlık problemleri yaşayacağına işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste