Rüyada Çıplak Adam Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Çıplak Adam Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada çıplak adam görmek yakın zamanda aile ilişkilerinin düzeleceğine, sosyal çevresinin daha da genişleyeceğine yönelik bir dizi rivayetler bulunmaktadır. Bu çıplak adam kalabalıkta ve rahat bir şekilde, bir yerini örtme ihtiyacı hissetmeden kalabalıktan gelip geçiyorsa, rüya sahibinin yakın bir zamanda dolandırılacağına ya da aldatılacağına işaret eder.

 

Rüya gören kişi eğer çıplak adamı ağlarken görüyorsa ve üstünü örtmeye çalışıyorsa, yaptığı bir işten pişmanlık duyacağına ve bunu telafi etmek için yoğun bir duygusal döneme gireceğine işaret eder.Rüyada tanıdığı bir erkeği çıplak gören kişi eğer cinsel organını örtüyorsa girişimcilikteki hedeflerinin zaferle sonuçlanacağına, eğer cinsel organını hiç görmüyorsa, yakın zamanda sıkıntı yaratabilecek dedikodulara maruz kalabileceğine işaret eder.

 

Rüyada Komşusunu Çıplak Koşarken Görmek:

 

Rüyada çıplak koşmak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Rüyada eğer komşu panik halinde koşuyorsa ve sağa sola çarparak çıplak bir şekilde kaçmaya çalışıyorsa  rüya gören kişinin yalnız kalacağına, maddi ve manevi destek gördüğü kişilerden yardımların kesileceğine ve sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

 

Rüyada Çıplak Bir Erkeğin Uyuduğunu Görmek:

 

Rüyada çıplak bir erkeğin uyuduğunu görmek pusuya yatmış, erkek bir düşmanın yakın bir zamanda zarar vereceğine ve saklandığı yerden çıkıp mal ve mülke zarar vereceğine ilişkin yorumlanır. Rüyada görülen çıplak erkek eğer ünlü biriyse iş terfii almaya işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Zeynep su

    rüyamda üç tane tanımadığım kimsesiz adamı banyoda rahmetli babamla yıkarken gördüm içlerinden biri traş olup temizlenşnce ünlü bir sinema sanatçısı oldu üstelik benim sevdiğim bir sanatçı adamlardan birini yıkarken bir kadın bana adam çıplak diyor ben onlar benim çocuklarım gibi utanman onlardan diyorum

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste