Rüyada Cima Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Cima Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada cima görmek, rüya sahibinin yapacağı işler, gerçekleştireceği projeler ve çalışmaları sayesinde iş yaşamında ciddi başarılara ulaşacağına ve üst düzey konumlarda yer alacağına delalet eder. Ayrıca, bir devlet kurumunda işe başlayıp üst kademelerden birine terfi etme şeklinde tabir edilir.

Rüyada Düşman ile Cima Etmek

Rüyada düşman ile cima etmek, rüya sahibi kişinin, iş yaşamında ve sosyal ortamlarda kendisine düşmanca davranan kişilere karşı üstünlüğü ele geçirip, onları her konuda alt edeceğine ve bu başarılarıyla düşmanlarının bir adım önüne geçeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bir Yabancı ile Cima Etmek

Rüyada bir yabancı ile cima eden kişinin, elinde bulunan malın, mülkün ve paranın kıymetini bilmemesinden dolayı, iş yaşamında oldukça sıkıntılı günler yaşayacağına ve iş yerinde büyük zarara neden olacak sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Çıplak Biriyle Cima Etmek

Rüyada çıplak biriyle cima ettiğini gören rüya sahibinin, çalıştığı iş yerinde gösterdiği azim ve çalışkanlıkla aldığı olumlu bazı sonuçlar nedeniyle terfi edeceği ve daha üst kademede bir konumda işe başlayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Dişi Bir Aslanla Cima Etmek

Rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini gören rüya sahibi kişinin, yaşamakta olduğu her türlü dertten ve zorluktan kurtulup iş ve aile yaşamında mutluluğa ve huzura ereceği, iyi bir gelire kavuşacağı, maddi sorunlarının son bulacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste