Rüyada Çiğ Köfte Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Çiğ Köfte Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Sevilen bir yiyecek olan çiğ köftenin rüyada görülmesi daha çok manevi tabirleri işaret eder. Özellikle geçmişinde kalben bir kırgınlığa sahip olan kişiler için yorumlandığında gelecek günlerin yeni bir ilişkinin kapılarını aralayacakları düşünülür. Bu ilişkiler genel olarak hayra vesile olur ve özellikle bekârlar için ayakları daha çok yere basan bir gönül ilişkisi kaçınılmazdır denilebilir.

Elbette herkesin gönlüne taht kurmuş kişiyle hayalleri mevcuttur ancak farklı karakterler bir araya geldiklerinde işler her zaman rayına oturmaz ve aşk ilişkilerinin cilvesi olan ayrılıklar yaşanabilir. Rüyada çiğ köfte görmek bu noktada sorunlu gönül ilişkilerinin sonuna gelindiği şeklinde tabir edilebilir.

Rüyada Acılı Çiğ Köfte Yemek

Yukarıda anlatılanların aksine rüyada çiğ köfte görmenin üzerine çiğ köfteyi tatmak ve tadın yakıcı olması karşılaşılacak ilişkinin pek de mutlu devam etmeyeceğine dalalet eder. Önceki kırgınlıkların devam etmesi ve yeni tanışılan kişilerin çok da farklı olmayacağı şeklinde bir yorumda bulunmak yanlış olmayacaktır.

İş hayatı üzerine düşünüldüğünde yine manevi olarak karşılaşılacak kişinin iş ortamında bulunabileceği de söylenebilir. Eğer çiğ köfte yenmek için rüyayı gören tarafından yoğuruluyorsa bu da duyulacak aşk için çok emek harcanacağı yönünde tabir bulacaktır. Dolayısıyla emek harcanan bir ilişkinin de ömürlük bir mutluluğa kapı açacağı olasıdır; bu da ancak evlilik ile mümkündür ve hayırlı kısmetlerin bekleyişinde harcanan zamanın ve gösterilen sabrın mükafatı da büyük olacaktır.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste