Rüyada Cezbe Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Cezbe Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Bazı rüyaların olumlu anlamı maalesef bulunmaz. İşte bu rüyalardan birisi de rüyada cezbe görmek. Ne yazık ki son derece olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi hiç istenmemekle birlikte yakın çevresindekiler ile hiç istenmeyen durumlar yaşar, büyük ve ciddi üzüntüler peşini bırakmaz. Başına gelecek bir olay onun tüm yaşamını darmadağın eder ve bu olay sonrası kişi toparlanmak istese bile toparlanmakta oldukça zorlanır ve uzun bir zaman kendini oldukça kötü ve berbat hisseder. Bu rüyayı gören kişi, toparlanmak için kendisine zaman vermeli ve her şeyin Allah’tan geldiğine inanmalıdır.

Rüyada Cezbe Olmak

Kişi rüyasında cezbe olduğunu görür ise çok kısa bir süre sıkıntı çekeceğine ama sonrasında ciddi anlamda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok mutlu olacağına dalalettir. Bu rüyayı gören kimsenin kazancı günden güne artar, işleri düzelir ve artar, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacak ama sonrasında beklenmedik bir durum yüzünden bunun sona ereceğine işarettir.

Rüyada Cezbeye Gelmek

Bu da olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Kişi rüyada cezbeye geldiğini görür ise o zaman kendisini üzen ve sıkıntı veren durumlardan kurtulur dahası büyük bir iş yapacağı doğru ortağı bulur ve onunla yoluna devam eder.

Rüyada Cezbelenmek

Rüyada cezbelenmek demek kişinin girişeceği büyük bir ortaklık ile ciddi başarılara imza atacağına, büyük başarılar ve kazançlar getirecek işlere sahip olacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste