Rüyada Cehennem Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Cehennem Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada cehennem görmek hayra yorulmaz. Rüyada cehennem günaha, gaflete düşmeye, riyaya, fitne ve fesata, kötü arkadaşlıklara delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayatında karşılaşacağı zorluklara, felaketlere ya da aile içi huzursuzluklara yorulur.

Rüyada Cehennemde Yandığını Görmek

Rüyada cehennemde yandığını görmek, işlenen büyük bir günaha, cehennem ateşinin getirecek söz ve davranışlara işaret eder. Rüyada cehennem kapından dönmek ise kişinin işlemek üzere olduğu büyük bir günahtan geri döneceği manasına gelir.

Rüyada Cehennem Kapısını Kapalı Görmek

Rüyada cehennem kapısını kapalı görmek kişinin Allah katında yeri olduğuna, iyi bir kalbi olduğuna, Allah’ın rahmet ve mağfiretinin kişinin üzerinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Cehennemde Olduğunu Görmek

Rüyada cehennemde olduğunu görmek kişinin hayatında yaşayacağı felaketlere, sıkıntılara bunların sonucunda psikolojisinde oluşacak olumsuz değişimlere ya da maddi imkanlarınızda yaşanacak sarsılmalara yorulur. Rüyada bir başkasını cehennemde görmek ise, rüyada görülen kişinin yaşayacağı olumsuzluklara ve sıkıntılara işaret eder.
Rüyada Cehennemde İnsanların Azap Çektiğini Görmek
Rüyada başka insanların azap çektiğini gören kişiye Allah tarafından yapılan bir ikaz anlamını taşır. Kişinin davranışlarına ve kararlarına dikkat etmesi gerektiğine, kendine çekin düzen vermesinin vaktinin geldiğine işaret eder. Rüya sahibinin tövbe ve istiğfar ile Allah’a yaklaşması gerektiği rivayet edilir. Bir kimse Rüyada birilerinin onu cehenneme götürdüğünün ya da sürüklediğini görse, rüya sahibinin bu kişiler ile büyük günahlar işleyeceği ve yanlış yollara sapacağı manasına gelir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste