Rüyada Çay Doldurmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Çay Doldurmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında çay gören kişinin gerçek yaşamında, yakın gelecekte iyi şeylerle karşılaşacağı rivayet edilir. Rüyada çay doldurmak başkasına ya da kendisine doldurması fark etmeksizin her zaman hayra yorulan bir rüyadır. Bunun yanı sıra başkasına çay dolduran kişinin yakın bir dönemde eve hayırlı bir misafir alacağı da yorumlar arasındadır. Bu aynı zamanda sosyal çevrenin genişleyeceği şeklinde de açıklanmaktadır.

Eğer çay dolduran kişi çayı kazara dökerse beklentilerinin karşılanmayacağını yorumlayabilir. İş hayatındaki başarıları durgun bir döneme girecek ve bunun sonucunda borçlanmalar veya küçük maddi kayıplar da yaşanabilecektir.

Rüyada Siyah Çay Görmek

Elbette çayın niteliği de bu tür rüyaların tabirinde önem teşkil eder. Özellikle siyah çay içtiğini görenler bir iç sıkıntısıyla karşılaşabilirler ancak yeşil çay görmek daha çok hayra yorulan bir durumdur. Sadece bir gıda olmaktan bağımsız bir şekilde görülen çay kaşığı, çay bardağı ya da çay tabakları farklı farklı yorumlanabilmektedir. Bunlardan çay kaşığı gelecek günlerde daha fazla kazancın kapısını aralayacak kararları almakla ilgilidir.

Rüyada Çay Demlemek

Rüyada çayla ilgili görülen motiflerin genellikle hayra yorulduğunu söylemiştik. Eğer rüyanızda çay demlediğinizi gördüyseniz bu da özellikle maddi kazançlarınızın artacağına dair bir belirtidir ve geçmişten bu yana sıkıntılı dönemlerin son bulacağına dair tabir edilmiştir. Bu noktada hayata yenilik katma düşüncesi olanların düşüncelerini harekete geçirme noktasında kararlı davranmaları yönünde bir işaret niteliği taşıyan bu rüyanın da hayra yorulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. selma

    Mrb bu sabh cayla ilgili gördügüm rüyami yorumlatmak istiyorum mümkünse
    Eskiden daha önce oturduugmuz evde bir misafirimiz var orda cay bardaklrina cay koyuyorum ama ikitanede kücük
    cay bardagini ters kapiyorum oarada cok renkli peceteler görüyorum ama illa pembesini ver diyorum ablama sonra birden akrabamizdan bir tel geliyor bana o esnada uyaniyorum tel dada iyi bir haber veriyor sanirim

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste