Rüyada Canlı Bomba Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüyada canlı bomba görmek birçok farklı şekilde yorumlanır. Bu yorumlar rüyayı gören kişinin yaşadığı şartlara, yaşına, cinsiyetine ve psikolojisine göre değişiklik gösterebilir. Rüyasında canlı bomba gören kişinin çeşitli korkuları vardır ve kendini güvende hissetmediği bir ortamda yaşıyor olabilir. Bir başka yoruma göre ise bu rüya bir ya da birçok düşmanın habercisidir. Sıkıntılı ve zorlu zamanlar yaşanacağına ya da düşmanlarının ani ataklarıyla zarara uğrayacağına işaret olabilir. Kişinin tutumsuz ve ihtiyatlı olmadığı şeklinde de yorumlanır. Rüyayı gören kişi aşırı veya hesapsız harcamaları yüzünden maddi olarak zorluklar çekecek, kendisini toparlayamayacağı bir sürece girecektir. Fakat bu rüyayı olumlu olarak yorumlayanlar da vardır. Rüyasında canlı bomba gören kişinin hayırlı haberler alacağına, sağlık açısından parlak günler yaşayacağına, maddi durumu iyi olan biriyle ahbaplık kurup fayda sağlayacağına ve feraha çıkacağına dair rivayetler vardır.

Rüyada Canlı Bomba Olduğunu Görmek

Rüyasında canlı bomba olduğunu gören kişinin iç dünyasında bazı sıkıntılar mevcuttur. Bu rüya kişinin içinde biriktirdiği duyguları ya da düşünceleri öfkeyle ve aşırılıkla dışarıya çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, bu davranışlarıyla çevresinin tepkisini çekecek ve kendini doğru ifade edemediği için bazı tavırlarla karşılaşacaktır. Böyle bir hadiseyi yaşamamak için rüyayı gören kişi hal ve hareketlerine dikkat etmeli, içinde biriktirdiklerini doğru şekilde ifade etmeyi öğrenmelidir.

Rüyada Canlı Bombanın Patladığını Görmek

Rüyada canlı bombanın patladığını görmek ani haber, sarsıcı ve yıkıcı bir bela ile karşılaşmayı işaret eder. Bu rüyayı gören kişi beklemediği birinden gelecek kötülüğe karşı kederlenecektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Berk

    Rüyamda ailemle tehdit edilerek canlı bomba olmaya zorlanıyorum ve oluyorum Ramazan ayı etkinliklerine gönderiliyorum orada patlamaya dakikalar kala yanımdaki arkadaşlarıma uzaklaşmalarını üzerinde bomba olduğunu söylüyorum patlamaya az kala hızlıca bombayı üzerimden cıkartıp beni buna zorlayanlara üzerimden cıkartıp fırlatıyorum ve geriye doğru koşuyorum ailemi alıp aracıma koşuyorum bomba patlıyor fakat aracımın yanında iki kişi bekliyor bana bir not düşürdüğümü söyleyip kağıdı veriyorlar onlardan birisi olduğunu anlıyorum kavga ediyorum sonrasında aracıma binip onlardan kımı görüyorsam beni durdurmamaları işin üzerlerine doğru aracımı sürüp uzaklaşıyorum evime geliyorum fakat verdikleri notun düştüğünü içinde ne yazdıgını bilmiyorum ama birşey yazmadığı na inanmaya başlıyorum aileme bunu anlatıyoru evden çıkmamalarının daha iyi olacağını söyleyip uyanıyorum

  2. Fuat kansirin

    Rüyamda eşimi dövüyorum çok kızgın olduğum için sahil gibi bir yere iniyor yol üstünde çevirme yapılıyor birden bire bağırışma oluyoor bir adam ateş etmeyin die bağırıyor polislerin hepsi silah doğrultmuş halde elinde çanta bomba oldunu ama suçsuz olsunu haykırıyordu görünce kaçmaya basladım. Tşkrlr

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste