Rüyada Camide Namaz Kılmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Android Uygulamamızı İndir!

Böyle bir rüya görmek elbette hayırlıdır. Ömür boyunca sürecek huzur ve mutlulukla müjdelenmek demektir. Rüyada camide namaz kılmak aynı zamanda rüya sahibinin liderlik vasfı taşıdığını ve herkese hayırlı bir insan olduğuna da işarettir. Bu rüya tek bir şartla olumsuz olarak yorumlanabilir o da camiye girdiği halde namaz kılmadan çıktığını görmektir. Bu rüya kişiye dolandırıcı kimselerin zalimliğine uğrayacağını ya da kişinin kendisinin kötü bir insan olabileceğini rivayet eder.

Rüyada Cami Görmek

Bu rüya kişinin karakterinin ve niyetlerinin temizliğini kişiye müjdeler. Aynı zamanda amel defterinde kötülüğe dair bir şey olmayacağını rivayet eder.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak dikkatle yorumlanmalıdır. Çünkü böyle bir rüyada namazın nasıl kılındığı, nerede kılındığı ve hangi düşünceler ile kılındığı büyük bir önem taşır. Örneğin; namaz kılan kişinin selam verme sırasında sağa selam vermemesi sıkıntıya delalet iken, selamını tamamlamak da sıkıntılardan ve dertten kurtulmak olarak ifade edilir.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak

Rüyasında Kâbe’de namaz kıldığını gören kimse, şanlı ve şerefli bir dünyevi hayat ile müjdelenir. Bir başka rivayete göre niyeti temiz, aklıselim, güçlü birinden yardım görmeye de delalettir.

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kıldığı görülen kişi tanıdık ise, bu kişinin kısa bir süreç içerisinde maddi açıdan refaha kavuşacağı rivayet edilir. Eğer bu tanıdık kişi kıldığı namazı bozuyorsa, o kişinin doğru yoldan ayrılacağına ve sıkıntılar ile boğuşacağına delalettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

C

C harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste