Rüyada Biriyle Sevgili Olmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Biriyle Sevgili Olmak

Android Uygulamamızı İndir!

Macerayı seven rüya sahibi bazı sıkıntılar içine girecek. Rüyada biriyle sevgili olmak yaşanacak aksi durumlara işaret eder. Rüya sahibi herkese kolayca inanan ve güvenen biri olduğu için bazı kişiler tarafından kolay şekilde kandırılmaktadır. Tanımadığı biriyle sevgili olmak aile hayatında huzursuzluk yaşanacağını da gösterir. Kişi manevi hayatından da sıyrılmış ve kendini dünyevi işlere vermiştir.

Rüyada Tanıdığı Kişiyle Sevgili Olmak

Evli biri bu rüyayı görmüşse müjdeli bir haber alacaktır. Rüyada biriyle sevgili olmak bekar kişiler için farklı yorumlanır. Bekar kimse ise önceden tanıdığı biri ile hayatını birleştirebilir. Rüya sahibi açısından bazen olumsuzluk taşıyan bu rüyada bazı durumlarda başlanmaması gereken bir ilişkiye başladığını ama bu ilişkinin iyi sonuçlanmayacağını gösterir.

Rüyada Biriyle Evlenmek

Rüya sahibi hayatını olumsuz yönde değiştirecek kararlar verecek. Güvenilmez kişilerle iş ortaklığına girişecek ve yatırımları heba olacaktır. Evlendiği kişi ise despot ve kendine önem veren biri olacaktır. Hayal kırıklıkları yaşayacağı gibi maddi açıdan da zor bir dönem içindedir. Yeni bir yola çıkmayı ve hayallerini değiştirmeyi düşünen rüya sahibi çevresinde onu sevenlerin sözlerine kulak asmalıdır.

Rüyada Tanımadığı Kişi ile Sevgili Olmak

Yeni iş fırsatları önünüze gelecek ve bu olumlu değişme hayatınıza da yansıyacak. Hayırlara vesile olan müjdeli haber alacaksınız. Şaşıracak ve sonunda da büyük yatırımlara doğru gideceksiniz. Seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlar olabilir. Rüya sahibi bazı konularda hayalperest bir kişiliğe sahiptir. Akıllıca ve mantıklıca karar vermesi için bazı konularda doğru adımlar atması gerekir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste