Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek

 • Anasayfa >
 • B >
 • Rüyada Birinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, kimin, nasıl kaybolduğu  önemli olmakla birlikte, rüya gören kişinin yalnızlık korkusu, değer verdiklerini yitirme kaygısı, başarısızlığa uğrama endişesi gibi olumsuz ruh halleri içerisinde bulunduğunu aksettirir. Rüyada görülen detaylara göre bazen olumlu bazen de olumsuz yorumların yapılabileceği bir rüyadır.

Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, kişinin çevresi ile ilgili işaretler verir. Rüyada kaybolduğu görülen biri önemli ve değerli ise rüya gören kişi için kötü bir haber veya olaya, rüyada kaybolduğu görülen kişi sevilmeyen, husumeti olan birisi ise tersi şekilde rahatlanacak sevindirici haberler alınacağına yorumlanır. Rüyasında kendisinin kaybolduğunu gören kişi, yaşadığı olaylardan fazlaca etkilenip kararsızlığa düşecektir.

Rüyada Ailenin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada ailenin kaybolduğunu görerek aramak, ailesinin nerde olduğunu bulamamak; kişinin ailesine olan düşkünlüğüne, bağlılığına işaret eder. Rüyada ailesinin kaybolduğunu görerek ağlayan kişi ise gerçek hayatında ailesi ile ilgili mutlu ve sevindirici bir olay ile karşılaşır.

Rüyada Sevgilinin Kaybolduğunu Görmek

Sevgilisi olduğu bilinen birinin kişinin rüyasında kaybolduğunun görülmesi, sonu gelmeyecek kırık bir aşk hikayesi olarak anılarda kalacak anlamına gelen rüyadır. Bazen de aldatılmaya, hayal kırıklığı yaşanacak bir olaya işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada bir arkadaşın, dostun, tanıdığın kaybolması bazı rüya tabircilerine göre dünya işlerine dalmaya ve erdemlerinden taviz vermeye delalet eder. Kimi rüya yorumcuları da der ki; bu rüya, tanıdığınız kişinin zor durumda olduğuna, tutarsız davranışları veya saflığı yüzünden başına bir musibet geleceğine işarettir, size malum olmuştur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. Hakan uysal

  Ruyada yegenim kayboldu agladim

 2. Nisa Yaman

  Rüyamda kızım bebeğini kayınvalidesine bırakmış kimsenin o de nereye gittiğinden haberi yoktu, kime sorsam bilmiyordu .
  Yorumlar mısınız lütfen

 3. Nisa Yaman

  Rüyamda kızım bebeğini kayınvalidesine bırakmış kimsenin o de nereye gittiğinden haberi yoktu, kime sorsam bilmiyordu . Ve bebeğide iç acıtır gibi ağlıyordu
  Yorumlar mısınız lütfen

 4. Sevgi su

  Rüyamda yengemi gördüm kaybolmuştu onun rahmetli annesi merak etme benim yanımda dedi sabah ezanında gördüm bu rüyayı anlamı nedir

 5. Rüstem

  Ruyamda en yakin arkadasimin benim yanimda tasindigini gordum. Ikimiz bir evde yaşamaya başliyormuşuz sonra ben arkadasimi alisverise goturyordum sonrasini hatirlamiyorum

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste