Rüyada Bilardo Oynamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Bilardo Oynamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüya sahibi hayatını ciddiye almıyor ve umursamıyordur. Rüyada bilardo oynamak ele avuca sığmayan işlerle meşgul olduğunuzu gösterir. Yarınları düşünmeden hareket ediyor ve o anı yaşıyorsunuz. Üretken olduğunuz dönemlerin kıymetini bilmiyor ve maddi birikimler yapmıyorsunuz. Gençlerin bu rüyayı görmeleri bir işaret olup hayatlarına çeki düzen vermeleri gerektiğini gösterir.

Rüyada Bilardo Masası Görmek

Rüyanızda bilardo masasını gördüğünüz zaman iş hayatınızda pürüzler vardır. Arkadaşlarınızla geçinemiyor ve düşmanlarınızın sayısını artırıyorsunuz. Rüyada bilardo oynamak bazı girişimlerde bulunmak istediğinizi ama maddi hayata önem verdiğinizi gösterir. Aile problemlerinizde de büyük oranda huzursuzluk var. Miskinliği bırakarak doğru işler peşinde koşmalısınız.

Rüyada Bilardo Topunu Düşürmek

Bilardo topu görmek bir amacınızın olduğunu ve bu amaca ulaşmak için mücadele içinde olmanız gerektiğini gösterir. Hedeflerinize varmak için belli aracılara ihtiyacınız var. Çevrenizden destek görecek ve bu destek ile kendinizi toplayacaksınız. Bilardo topunu yere düşürüp almak aynı şekilde hayırlı bir rüyadır.

 Rüyada Bilardo Sopası Görmek

Rüya sahibinin çevresinde dostları çoktur. İyi ve kötü gününde onu yalnız bırakmazlar. Zor anlarında maddi ve manevi olarak her zaman yanındadırlar. Vefalı dostları ve kendisini seven bir ailesi vardır. Evinizde olan sorunların üstesinden geleceksiniz. Aile hayatınız düzene girecek. İş yaşamınızda da kariyer sizi bekliyor. Doğru arkadaşlıklar sayesinde iş ve sosyal hayatınızda bir ilerleme olacak. Kendinize olan güveninizin artacağı bir dönemde olacaksınız.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste