Rüyada Beyaz Önlük Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Beyaz Önlük Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyayı gören kişi öğrenim çağındaysa gelecekleri çok parlak olacaktır. Rüyada beyaz önlük görmek başarılı bir iş hayatını simgeler. İş yaşamında kariyer olacak ve hep yükselecek. Bu rüyayı gören herkes hayatında başarılı olacaktır. Evli çiftler görürse ve eşleriyle problemleri varsa kısa sürede düzelecek. Küslükler sona erecek ve düşmanlıklar ortadan kalkacak. Kişi yaşamına daha güzel bir yön tayin edecek.

Rüyada Beyaz Önlük Satın Almak

Hayatı için her zaman alın teri ile çalışan kişiyi temsil eder. Rüyada beyaz önlük görmek helal kazançtır. Azmi ile tüm zorlukların üstesinden gelecek olan kişidir. Geleceğinize önemli yatırımlar yapacak ve iş durumunuzu yükselteceksiniz. Maddi zorluklarınızdan ve borçlarınızdan kısa sürede kurtulacak ve daha ferah günlere kavuşacaksınız. Beyaz iş önlüğü bazen iş hayatında terfidir. Takdir görecek ve çevreniz tarafından sevileceksiniz.

Rüyada Kirlenmiş ve Yırtık Beyaz Önlük Görmek

Rüya sahibi büyük bir maceraya atılacaktır. Kazancını bir işe yatıracak ve bu işten hayırlı sonuç elde edemeyecektir. Hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder. İş ortaklarınızdan ayrılabilir veya aile içinde problem  yaşayabilirsiniz.

 Rüyada Beyaz Önlüğü Çıkarmak

Beyaz mnlük giymek hayra alamettir. Beyaz önlüğü çıkarmak ise iş ve aile yaşantınızda karışıklığa işaret çeker. Sorumluluklarınız çok ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Aile içinde ise şiddetli sorunlar var. Çevrenizden destek alacak ve problemlerinizi çözeceksiniz. Bu rüya ilk olarak kötü gibi görünse de zamanla zorlukları yeneceğinizi gösterir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste