Rüyada Bebek Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Bebek Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada bebek görmek, hayra yorulur. Bebek mutluluk ve sevinç kaynağı olduğundan haneye gelecek mutluluğa işaret eder.  Ayrıca bu rüya kişinin hayatının yolunda gideceğine, şanslı bir dönemde olacağına bu sebeple girişilen işlerde başarılı olunacağını haber verir. Rüya sahibinin aklındaki fikirleri iyi değerlendirmesi ve içgüdülerine kulak vermesi gerekir. Bazılarına göre rüyada bebek görmek, iyi haberler geleceğine işarettir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada görülen yeni doğmuş bebek, sıkıntıların kısa zamanda uzaklaşacağına işaret eder. Rüyada görülen bebeğin üzerinin kirli olması rüya sahibine yakın zamanda ulaşacak parayı ifade eder. Bebeğin zayıf ya da çirkin olması dedikodu veya kötü haberlere delalet eder.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek kişinin çevresinden zarar göreceğine bu nedenle dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada görülen kız bebek berekettir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği, maddi olarak yaşadığı sıkıntılarının sona ereceği ve kişinin rahat edeceğine delalet eder. Rüyada görülen kız bebeğinin kucağa alınması ise verilmiş kararların, yapılan işlerin hayırla sonuçlanacağı manasına gelir. Hamile bir kişinin rüyasında kız bebek görmesi doğacak bebeğin erkek olacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek hayırlı haberlere işaret eder. Hamile bir kişinin rüyasında erkek bebek görmesi doğacak bebeğin kız olacağına işaret eder.

Rüyada Gülen Bebek Görmek

Rüyada gülen bir bebek görmek, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı rahatlık ve sıkıntısız günlere işaret eder. Rüya sahibinin bebekle oynaması ise dostlarıyla geçireceği güzel ve mutlu zamanlara delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste