Rüyada Bayıldığını Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Bayıldığını Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • B >
  • Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada bayıldığını görmek rüyayı gören kişinin çok sağlıklı bir birey olduğu fakat kendisine iyi bakmadığı, sağlığına dikkat etmediği ve gerekli tedbirleri zamanında almadığı için sıkıntılı günler yaşayacağına, bu hastalığın kendisini maddi olarak da sarsacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendisinin Bayıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bayıldığını görmesi üzücü ve kötü bir haber alacağına işarettir. Aile içindeki bir anlaşmazlığın ya da hastalığın haberinin size geleceği ve manevi olarak yıpranacağınızın da işareti olarak yorumlanır. Rüyanızda bayıldıktan sonra ayılırsanız, aldığınız haberin etkisini üzerinizden çabuk atacağınıza ve tüm bu üzücü şeylerin üstesinden geleceğinize delalettir.

Rüyada Başkasının Bayıldığını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında karışıklık ve zorluklar yaşayacağına, maddi açıdan gücünün tükeneceğine, çevrenizdeki kişilerden yüklü miktarlarda borç alacağınıza işarettir. Aldığınız borçlar sayesinde bir nebze rahatlayacak ve ferahlayacaksınız.

Rüyada Arkadaşının Bayıldığını Görmek

Rüya sahibinin işlerinin aksayacağına ve alım gücünün azalacağına işarettir. Rüyanızda gördüğünüz arkadaşınızdan borç para alabilir ve onun sayesinde bir nebzede olsa rahatlayabilirsiniz.

Rüyada Birinin Bayıldığını Ve Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaptığı girişimlerde başarısız olacağına, beklenen başarının gerçekleşmeyeceğine, beklediğiniz parayı kazanamayacağınıza ve başarısız olacağınıza işarettir.

Rüyada Birinin Bayıldığını Ve Yardım Ettiğinizi Görmek

Rüya sahibinin birinin bayıldığını ve daha sonra bu kişiye yardım ettiğini görmesi, gerçek hayatta da bu kişiye yardımının dokunacağının delaletidir. Rüyanızda gördüğünüz kişi sizden maddi veya manevi bir konuda destek isteyecek ve bu desteği kendisine vereceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste