Rüyada Balonlar Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Balonlar Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında balonlar gören kişinin rüyası, düşünmeden hareket edeceğine, olmayacak işlere gireceğine ve girdiği işlerde fevri davrandığı için isteklerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Rüyada balonlar görmek, kişinin beklentilerini yüksek tutacağına ancak isteklerinin gerçekleşmeyeceğine bu yüzden büyük yıkım yaşayacağına işarettir.

Rüyada Renkli Balonlar Görmek

Rüyada renkli balonlar gören kişinin rüyası hayra yorulur ve kısa bir süre sonra müjdeli ve sevinçli bir haber alacağına işarettir. Eğer kişi bekarsa, karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına işarettir.

Rüyada Uçan Balonları Görmek

Rüyasında uçan balonları gören kişi, elindeki birçok imkanı kaybedecek demektir. Kişinin işleri istediği gibi yürümediği için birçok kayıp yaşayacak ve hedeflerini gerçekleştiremeyecektir.

Rüyada Kırmızı Balonlar Görmek

Rüyasında kırmızı balon gören kişinin rüyası, kişinin keyfinin yerine gelmesini sağlayacak ve rahata erdirecek bir olayla karşılaşacağına işarettir. Kişinin şansı açılacak ve kendisini güzel günler bekliyor olacaktır.

Rüyada Beyaz Balonlar Görmek

Rüyasında beyaz balonlar gören kişi, iyi niyetli demektir. Amaçlarında ve hedeflerinde hep iyilik vardır. Bütün gücünü ve bütün inancını, odaklandığı işe yönelteceğine işarettir.

Rüyada Gökyüzünde Balonlar Görmek

Rüyasında gökyüzünde uçan balonlar görmek, kişinin geniş bir hayal dünyası olduğuna işaret eder. Kişinin gerçekleşeceğine inandığı hayalleri olduğuna ve onlara kavuşmak için umut beslediğine işarettir.

Rüyada Mavi Balonlar Görmek

Rüyasında mavi balonlar gören kişinin rüyası, yaptığı her işte başarı ve zafer elde edeceğine ve bu başarıların kalıcı olacağına işarettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste