Rüyada Balkabağı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Balkabağı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüya sahibi farklı bir olaya tanıklık edecek ve bu olay onu derinde etkileyecektir. Rüyada balkabağı görmek rüya sahibinin yakın olduğu arkadaşlarının başına bir iş geleceğinin de habercisi. Sıkıntı, zorluk anlamına da gelir. Bir dönem şanssızlık ve uğursuzluk sizle olacak. İş ve aile hayatınıza bir dönem dikkat etmenizi gösterir.

Rüyada Mevsiminde Balkabağı Almak

Olgun ve mevsiminde alınan balkabağı güzel ve müjdeli haberleri simgeler. Rüyada balkabağı görmek güzel gelişmeler içerisinde kendinizi bulacağınızı gösterir. İş yaşamınız düzene girecek ve aile sıkıntılarınız sona erecek. Olmamış veta çürük balkabağı ise kötü sözler duyacağınızı gösterir. Can sıkıcı olaylar bir dönem hayatınızda olacak.

Rüyada Mevsiminde Balkabağı Toplamak

Güzel işler yapacağınızı gösterir. İşlerinizde yükselecek ve atılımlar gerçekleştireceksiniz. İnsanların dikkatleri üzerinizde olacak. Şans her zaman sizle. Ev hayatınızda olan sorunlarında üstesinden geleceksiniz. Heyecanlı ve mutlu günler yakınınızda. Aşk trafiğiniz ise yoğun geçecek.

Rüyada Balkabağı Yemek

Hayırlı işlerdir. Sağlığınız düzelecek ve moraliniz yerine gelecek. Keyif alacağınız işlerle uğraşacaksınız. Muradınıza kısa sürede erecek ve toplumda güzel bir mevkiiye geleceksiniz. Evlenmek isteyenler ise sonu hayırla bitecek bir ilişkiye başlayacaklar. Balkabağı yemek her zaman ağız tadı ve huzuru simgeler. Taze balkabağı ve özellikle mevsiminde görülen balkabağı şans ve berekettir. Rüya sahibine mutluluk vereceği gibi işlerinin de yolunda olacağını gösterir. Çocuk sahibi olmak isteyenlere de büyük müjdeli haberler sunar.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste