Rüyada Baca Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Baca Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada bacanın görülmesi kişinin ev yaşantısına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin kafasına koyduğu bir hayalini gerçekleştireceği ve artık kendisine ait bir evi olacağı anlamına gelmektedir. Yeni bir baca görülmesi yeni başlangıçlara, yeni eşyalara ve yeni mutluluklara işaret etmektedir. Rüyada baca görmek aynı zamanda bolluk, bereket ve kazanca işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer kiracı ise kısa süre içerisinde kiracılıktan çıkacağına ve başka kişilerin eline bakmaktan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Baca Tütmesi

Rüyasında evinin bacasının tüttüğünü gören kişinin yaşadığı maddi sıkıntılar bitecek ve güzel günlere kavuşacaktır. Rüya sahibi kişinin hayatının her alanında olumlu gelişmeler yaşanmaya başlar. Kişi sürekli olarak sürpriz niteliğinde müjdeli haberler alarak feraha kavuşur.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada bacanın temizlenmesi büyük bir şans ile karşı karşıya kalınacağına işaret eder. Bu rüya genellikle uğurlu bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin başındaki tüm musibetlerden ve kötülüklerden kurtulacağına yorulur. Nazar, iftira ve haksızlıklardan da kurtulacağı söylenen kişinin geleceğinin parlak olduğu şeklinde yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada Baca Yıkılması

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek hayra alamet değildir. Aile içerisinde yaşanabilecek sıkıntılar, zorluklar ve fikir çatışmalarına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi evli değil ise anne, baba ve kardeşleri ile sıkıntılar yaşayacak demektir. Rüya sahibi evli ise eşi ve çocukları ile sıkıntılar yaşayacak ve onlardan yana derin üzüntülere düşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste