Rüyada Baba ile Kavga Etmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Baba ile Kavga Etmek

Android Uygulamamızı İndir!

Aile içinde otorite sorunları yaşayacaksınız. Rüyada baba ile kavga etmek rüya sahibi eğer kendi ailesini kurmuş ise ve çocukları varsa evde sözünü geçirmede zorlanacak. Sıkıntılı bir yaşantısı olacaktır. Rüya sahibi evli değilse anne ve baba ile otorite kavgası vardır ve onların hükümlerine uymamaktadır. Bu rüya güç ve hırsın sembolüdür.

Rüyada Ölen Baba ile Kavga Etmek

Ölen baba ile kavga ettiğinizi gördüyseniz babanıza çok düşkün birisiniz. Rüyada baba ile kavga etmek rüya sahibinin hayatında hep ailesi ilk plandadır. Babasını eğer yaşıyorsa onun sağlığı için endişe duymakta. Rüya sahibinin yaşı ilerledikçe daha koruyucu bir aile bireyine dönüşeceğini gösterir.

Rüyada Baba ile Tartışma Etmek

Aileden kopmaya işaret. Kişi kendi kaderini kendi çizme yoluna düşmüştür. Aile baskısı rüya sahibini bunaltır ve aileden uzaklaşmak ister. Kendi ayakları üzerinde durma hayali içerisindedir. Azim ile iyi noktalara gelecek ve anne babasından biraz uzaklaşacaktır. Aileden uzaklaşma ile kendini toparlayacak ve sağlam hedeflerle ileriyi görecektir.

Rüyada Babasını Dövmek

Rüyada babayı dövmek, kişinin toplum tarafından dışlanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin egosu çok yüksektir. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşündüğü için birçok olayı iyi gözlemleyememekte. Yanlış planlar kuracak ve sonunda düş kırıklığı yaşayacak. Sevdikleriyle tartışma içinde olacak rüya sahibi yalnız kalacak ve mutsuz olacaktır. Düş kırıklıkları, umutsuz dönem ve bunalım rüya sahibini bekliyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste