Rüyada Avlu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Avlu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada avlu görmek birçok şekilde yorumlanır. Genel olarak avlu görmek, rüya sahibinin karakteristik özelliğiyle ilgilidir. Bu kişi sabit fikirli olmayan, sosyal hayattaki birlikteliğe, dayanışmaya ve istişare etmeye kıymet veren bir zattır. Ayrılıkçı fikirlerden ziyade ortak hareketi, dayanışmayı ve fikir birliğini tercih eder. Rüyada avlu görmenin farklı yorumları, görülen avlunun nereye ait olduğuyla ilgilidir. Örneğin rüyasında bir evin avlusunu gören kişi, insan ilişkilerinde beceriklidir. İletişim kabiliyeti gelişmiş, sosyal hayattaki diyalogları sağlıklı ve içe kapanık olmayan biridir. Bir işyerindeki avluyu görmek ise o işyerinde çalışanların başarısı olarak tabir edilir. Rüyasında cezaevi avlusu gören kişi ise yaşadığı zorluklar ve sıkıntılardan sıyrılacak, feraha erecektir.

Rüyada Avlu Kapısı Görmek

Rüyada avlu kapısı görmek hayırlıdır. Görülen kapı rüya sahibinin büyük fırsatlar yakalayacağına, bunun neticesinde yüzünün güleceğine, huzurlu, sağlıklı, bereketli ve maddi açıdan refah içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada Avlu Süpürmek

Rüyasında bir avluyu süpürdüğünü gören kişinin rızkıyla ilgili bir olumsuzluk olacaktır. Bu rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin maddi açıdan yaşayacağı sıkıntılara, borçlara, mal kaybına delalet olduğu gibi aynı zamanda çevresindeki bazı kişileri kaybedeceğinin ve saygınlığının azalacağının habercisidir.

Rüyada Evin Avlusunu Yıkamak

Rüyada evin avlusunu yıkamak da, avluyu süpürmek gibi olumsuz yorumlanır. Bu rüya da kişinin bazı maddi kayıplar yaşayacağının ve bunun huzursuzluğunu yaşayacağının işaretidir. Rüyasında evin avlusunu yıkadığını gören kişinin keyfi kaçacak ve tedirgin, huzursuz günler geçirecektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste