Rüyada Asma Yaprağı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyaların insan hayatında tıbbi ve dini alanlarda farklı yorumları vardır. Kişi genellikle dini anlamlarla araştırma yapar ve rüyanın anlamını araştırır. Uyku bir insan için olmazsa olmazdır. Uykunun bize hediyesi olan rüyalar konu bakımından sınırsız ve insanı derinden etkileyebilen şeyler görmenize neden olabilir. Rüyada asma yaprağı görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş ve dost ortamında sözü geçen ve dinlenen biri olduğunu işaret eder. Arkadaşları tarafından saygın bir kişilik olduğunu gösterir.

Rüyada birçok asma yaprağı gördüyseniz bolluk ve bereket anlamına gelir. Asma yaprağı cinsiyet olarak erkekle eşleştirilir. Oldukça zengin ve alçak gönüllü birine delalet eden yaprak, rüya gören kişi bayansa evleneceğine dair yorumlanabilir.

Rüyada Üzüm Yaprağı Toplamak

Hayırlara vesile olan rüyalardan birisidir. Asmanın bol yaprakları bereket ve zenginlik anlamı taşır. Rüya sahibi eğer bu yaprakları topluyorsa sıkıntıları varsa sıkıntılarından uzaklaşır, maddi anlamda rahata erer ve güzel bir yaşam sürer. Yaptığınız yahut yapacağınız işlerin yolunda gitmesini bu işlerin de kişiler arasında saygın bir kişi haline geleceğini gösteren rüyalardır. Rüyada üzüm yaprağı toplamak evinize bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Hayırlı işler yapmanız için size bir kapı açılacağını ve bu kapı da size saygın bir kimlik kazandıracağına delalet eder. Rüyalarınızın yorumlanması gelecekten ufak tüyolar edinmenize yardımcı olur. Doğru ve dini kurallara uygun tabirler hayatınızın seyrini değiştirebilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Selma yalım

    Rüyamda mutfakta çok fazla miktarda Asma yaprağı var onları salamura yapıp saklamayı düşünüyorum yemyeşildiler teyzem sakla dikkatli ol diyor elimden alınmasından korkuyor ben se rahatım saklarım diye düşünüyorum

  2. ayla

    rüyamda bir ses bana sayı vererek bir esma adı verdi bunu oku kabeyi görürsün dedi ama uyandığımda esmayı ve sayıyı hatırlayamadım.

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste