Rüyada Ansiklopedi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ansiklopedi Görmek

rüyada ansiklopedi görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada ansiklopedi görmek genellikle bilgi ile tabir olunur. Rüyasında bir ansiklopedi satın aldığını gören bir öğrencinin derslerinde başarılı olacağının bir işaretidir, bu gördüğü rüya için yorum böyledir.

Rüyayı gören işçi veya memur ise, kendisinden üstteki idareci ve üstlerinin kendilerinden memnun olduklarının bir işaretidir. Esnaflar içinde, tüccarlar ve iş sahipleri için de böyle bir rüya bilgiye ve yararlanmaya ve işlerin yolunda olduğuna işarettir. Hanımlar için de ev işleri hususunda bilgiye işarettir.

Rüyada ansiklopedi görmek, bir konunu çözümünde rol oynayacak biriyle tanışacağınıza, bilgili insanlar arasında zaman geçireceğinize işaret eder.

Rüyada bir ansiklopediyi açıp karıştırdı­ğınızı görmeniz, bir bilginden bilim husu­sunda büyük bir şekilde faydalanacağınıza yorumlanır.

Ansiklopedi satın aldığınızı görmeniz, eğer öğrenci iseniz başarılı olacağınıza; me­mur ya da işçi iseniz, ticaretinizin genişlemesi için yabancı şirketlerle anlaşmalar yapacağını­za; ev kadını iseniz ev işleri hususunda bilgi almaya çalıştığınıza yorumlanır.

Rüyada görülen ansiklopedi, akademik kariyer sahibi olacağınıza ve bütün hayatınızın rahat ve varlıklı geçeceğine de işâret eder.

Bazen de rüyada görülen ansiklopedi, sığ bir bilgi ile her konuda ahkam kesen, mesele­lere yüzeysel yaklaşan bir kimseye yorulur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste