Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • A >
  • Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Tabircilere göre rüyada ameliyat olduğunu görmek rüya sahibine o dönemki günahlarından muaf olacağını müjdeler. Böyle bir rüya gören kimsenin şükür etmesi ve hak yolundan ayrılmaması hayırlı olandır.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek

Rüyasında ameliyat izi gören kimsenin geçmişinden kalan güzel ve heyecanlı anılara bağlı kaldığı rivayet edilir. böyle bir rüya gördüyseniz ve geçmişinize karşı takıntılı davrandığınızı düşünüyorsanız, hayattan kendinizi koparmamak için biraz efor sarf etmeniz gerekebilir.

Rüyada Beyin Ameliyatı Olmak

Genel anlamıyla rüyada beyin ameliyatı olan kimsenin çok uzun seneler boyunca sürüncemede bırakılmış, kapatılamamış mevzuları olduğunu ve çözülmezse zor durumlarda kalabileceğini rivayet edilir.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olacağına, tövbe edeceği kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Doktor Görmek

Rüya sahibinin meslek hayatındaki ve arkadaş ortamlarındaki problemlerin teker teker yok olacağına ve çevresindeki insanlarla mutlu bir şekilde yaşayacağı huzurlu bir döneme girdiğine delalettir.

Rüyada Ameliyat Masasından Kalkamamak

Rüyasında ameliyat masasında kaldığını gören kimsenin tabir edilene göre ömrünün uzadığı söylenir. Rüyada ölüm görmek, ölen kişinin ömrünün uzadığına delalet olduğundan böyle bir rüya gördüyseniz korkmanıza gerek yoktur. Rüyaların her zaman gerçek anlamıyla tabir edilmesi yanlıştır. Hem rüyalar yalnızca görülen öğelere bağlı değildir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumlar ve karakteri de tabiri çoğu zaman etkiler. Bu yüzden daha doğru tabir için rüya sahibinin kendisinin rüyasından hatırladığı her ayrıntıyı tek tek incelemesi ve kendisine uygun olan biçimde bir araya getirmesi gerekir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste