Rüyada Altın Gerdanlık Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • A >
  • Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek, genel olarak hayırlara işarettir. Gerdanlık memuriyet şeklinde de tabir edilir. Bu gerdanlık eğer altınsa yaşanan zorlu günlerin ve birçok imtihanın ardından artık iyi günlerin geleceğinin habercisidir. Çekilen çileler, yaşanan acılar ve akıtılan gözyaşlarının ardından gelecek huzur, refah ve mutlu günlere işarettir. Rüyada altın gerdanlık görmek sabrın ardından gelen müjdeli haberlerdir. Bu altın gerdanlığı taktığını görmek ise erişilecek şerefli makamlar olarak yorumlanır. Bu makam işinde itibar olabileceği gibi aynı zamanda etrafının o kişiye duyacağı itibar da olabilir. Rüya sahibi için verilen emeklerin karşılığının alındığı güzel günler demektir. Hamile bir kadın için evlada, maddi darlığı olan için bolluğa, üzüntülü günler geçiren biri için feraha, erkek için eşinden göreceği muhabbet ve hürmete işarettir. Genel olarak hayırlara işaret olan bu rüya bir başka rivayete göre ise boynunda altın gerdanlık takan kişinin cimriliği olarak yorumlanır.

Rüyada Altın Gerdanlık Hediye Almak

Rüyada altın gerdanlık hediye alan bir kişi, başkası vesilesiyle mutlu günlere kavuşacaktır. Rüya sahibinin madden ve manen feraha ereceğine, huzura kavuşacağına, gülümseyeceği günleri karşılayacağına ve bunlara bir başkasının desteğiyle erişeceğine işarettir.

Rüyada Altın Gerdanlığı Başkasının Boynunda Görmek

Rüyada bir başkasının boynunda altın gerdanlık görmek, rüya sahibinin elinin sıkılığına işarettir. Bu kişi malını başkasıyla paylaşmaktan imtina eder. Sadece malını değil, dünyaya dair konuların birçoğunda paylaşımdan uzak bir karakteri olduğunun işaretidir. Bu rüya, rüya sahibinin dünya malına bağlılığının derecesinin çok kuvvetli olduğunun habercisidir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste